Konijnenvaccinatiedag op woensdag 22 april tussen 14u – 16u en tijdens het spreekuur tussen 19u – 20u
Myxomatose en RHD zijn 2 ziekten die bij konijnen vaak voorkomen. Afgelopen winter hebben we nog een ernstige uitbraak gezien van Myxomatose bij wilde konijnen in St.-Lenaarts (omgeving dr. Debrabanderelaan)
Om uw konijn hiertegen te beschermen adviseren wij u om uw konijn jaarlijks te laten vaccineren.
Wij organiseren binnenkort weer onze jaarlijkse konijnenvaccinatiedag!
Op woensdag 22 april bent u welkom op de praktijk tussen 14u en 16u en ‘s avonds tijdens het spreekuur tussen 19u en 20u. Wij doen een volledige check-up, knippen nagels/tanden (indien nodig) en vaccineren uw konijn tegen gereduceerd tarief.
Graag even bellen als u het fijner vindt om een afspraak op een andere dag of bij u thuis te maken voor de vaccinatie van meerdere konijnen.
Tot dan!
PS. De ideeën omtrent het voeren van een konijn zijn de laatste jaren behoorlijk gewijzigd. In bijlage vindt u folders met enkele nieuwe producten. Bij een bezoek aan de praktijk ontvangt u een goodie-bak met gratis stalen van deze producten!